Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane i bambusowe występują z lamelami o szerokości 25 lub 50 mm. W ofercie posiadamy dwa systemy żaluzji drewnianych. Wersja STANDARD to aluminiowa rynna z mechanizmem, drewniana maskownica rynny górnej, drabinka sznurkowa lub taśmowa oraz prowadzenie linkowe boczne. Wersja CLASSIC to drewniana belka z mechanizmem w kolorze mosiądzu lub srebra oraz drabinka taśmowa.


Żaluzje drewniane mogą być montowane zarówno do skrzydła okiennego jak i ściany/sufitu. Wybierając sposób montażu należy uwzględnić ciężar żaluzji oraz wysokość pakietu żaluzji po podniesieniu (ok. 20% wysokości żaluzji).


Bogata kolorystyka lameli drewnianych i bambusowych pozwala na dopasowanie produktu do każdego rodzaju wnętrza. Kolory sznurków i lameli dobierane są do lameli. W przypadku produktów pochodzących z surowców naturalnych dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna oraz występowanie sęków, słoi i drobnych nierówności lameli.


Oferujemy żaluzje drewniane wykonane z oryginalnych, wysokiej jakości podzespołów. Nasze lamele wykonane są w 100% z drewna w przeciwieństwie do pojawiających się na rynku wyrobów drewnopodobnych. Wysoka jakość surowców daje gwarancję, że żaluzje drewniane na długo pozostaną elegancką dekoracją naszego okna.