Żaluzje Aluminiowe Lublin

Żaluzje Aluminiowe Bezpłatny pomiar i wycena u klienta. Zadzwoń 503 872 508

Żaluzje aluminiowe występują z lamelami o szerokości 16, 25 i 50 mm.Żaluzje z lamelami wąskimi dostępne są w systemie kasetkowym /przyszybowym/. Wersja kasetkowa to aluminiowa rynna z płaską maskownicą, mechanizm koralikowy oraz prowadzenie żyłkowe boczne. Żaluzje aluminiowe z lamelami szerokimi dostępne są w wersji STANDARD i CLASSIC - analogicznie jak żaluzje drewniane.

Żaluzje Aluminiowe Lublin


Żaluzje aluminiowe kasetkowe montowane są wyłącznie do skrzydła okiennego. Żaluzje aluminiowe 50 mm mogą być montowane zarówno do skrzydła okiennego jak i ściany bądź sufitu.

żaluzje Lublin


Lamele wąskie dostępne są w pełnej palecie barw, ponad 100 kolorów. Rynna górna dostępna jest w kolorach: białym, brązowym, beżowym, oksydowanym oraz okleinach drewnopodobnych - złoty dąb i orzech. Drabinki i tasiemki dobierane są kolorystycznie do lameli żaluzji.

Lublin Żaluzje


Bogata kolorystyka oraz nowoczesne wzornictwo (lamele oksydowane, metalizowane, perforowane oraz drewnopodobne) sprawiają, że żaluzje aluminiowe doskonale pasują zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i biurowych.

żaluzja aluminiowa Lublin


Warte uwagi

Żaluzja aluminiowa 50 mm – skąd ta popularność?

Żaluzja aluminiowa z lamelą o szerokości 50 mm została tak skonstruowana, aby idealnie wkomponować się w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Jest popularna na równi z roletą dzień – noc, więc nie dziwi fakt, że klienci często dokonują wyboru pomiędzy jedną a drugą osłoną.
Żaluzja aluminiowa 50 mm dedykowana jest głównie do osłony dużych powierzchni, w związku z tym musi spełniać wysokie wymagania jakościowe.
Podstawą działania takiej żaluzji jest nowoczesny i profesjonalny mechanizm, którego zasada działania jest bardzo prosta: za pomocą szeregu przekładni i zapadki zębatej jednym sznurkiem podnosimy lub opuszczamy lamele żaluzji, natomiast drugim – obracamy lamele, regulując tym samym stopień zaciemnienia pomieszczenia.
Aby żaluzja dawała jej użytkownikowi pełnię satysfakcji, jej „serce” powinno zostać wykonane z podzespołów najwyższej jakości, precyzyjnie do siebie dopasowanych. Oszczędności w tym zakresie nie mają najmniejszego sensu, ponieważ żaluzja wykonana z podzespołów niskiej jakości, niewiadomego pochodzenia, ulegnie w krótkim czasie zniszczeniu. Inwestycja w żaluzję wysokiej jakości zagwarantuje nam komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zaluzje alu Sabatek Lublin


Nowe trendy w szerokich żaluzjach aluminiowych

Żaluzje aluminiowe 50 mm cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na funkcjonalność oraz walory dekoracyjne. A teraz czas na świeżą kolekcję lakierowanych żaluzji aluminiowych, których kolory nawiązują do metali szlachetnych, kamieni oraz barw ziemi.
Kolekcję lameli do żaluzji aluminiowych 50 mm można podzielić na trzy typy:
- żaluzje lakierowane – biały, kość słoniowa, beż, srebro, stal, kolor muszli, szampańskie złoto, miedź, brązowa szarość, imbir, antracyt, kawa, klasyczny szary, kamień, cień oraz czarny;
- żaluzje perforowane – w kolorach żaluzji lakierowanych;
- żaluzje drewnopodobne – lamele pokryte okleiną drewnopodobną: sosna, dąb, orzech i mahoń.

Sabatek Lublin Żaluzja Aluminiowa


Dlaczego nie lubimy poziomych żaluzji aluminiowych ?

Żaluzje aluminiowe – chyba nie, pamiętam, że kiedyś takie mieliśmy…” tak w pierwszej chwili reaguje większość klientów na propozycję zamontowania żaluzji aluminiowych. A szkoda, bo od czasów topornych, międzyszybowych, w jedynym słusznym kolorze żaluzji minęły lata świetlne! Nowe ze starymi nie mają wiele wspólnego, ale w zdobyciu popularności przeszkadza im „zła prasa”. Nasi zachodni sąsiedzi bardzo sobie cenią żaluzje aluminiowe, bo jest i za co. Po pierwsze, żaluzje aluminiowe są najbardziej funkcjonalne ze wszystkich osłon. Są lekkie, łatwe w obsłudze i dobrze współpracują ze skrzydłem okiennym.
Po drugie, tylko żaluzje pozwalają na dowolną regulację stopnia zaciemnienia pomieszczenia.
Po trzecie, nowoczesne żaluzje aluminiowe mają naprawdę bogatą kolorystykę.
Wzornik to istna paleta barw, w której każdy kolor występuje w kilku odcieniach.
A więc, dlaczego nie lubimy żaluzji aluminiowych?
„Bo zbierają kurz…”
Cóż, każda osłona zbiera kurz; na jednej widać go mniej, a na innej widać go bardziej. Wystarczy nasze żaluzje regularnie odkurzać odkurzaczem z końcówką szczotkową i problem z głowy.

żaluzje wewnętrzne Lublin


Charakterystyka żaluzji aluminiowej

Żaluzje aluminiowe sa niezawodne i funkcjonalne, a dzięki bogatej kolorystyce , cieszą się niesłabnącą popularnością.
W zależności od systemu, lamele dostępne są w następujących szerokościach:
- 16 mm
- 25 mm
- 50 mm
Wzornik zawiera ponad 100 kolorów taśm:
- lakierowanych
- perforowanych
- drewnopochodnych
- błyszczących
- matowych

Montaż:
- do skrzydła okiennego ( wkręty)
- do ściany
- do sufitu
- we wnęce

Polecane do okien:
- okna tradycyjne
- duże przeszklenia
- wnęki okienne

Sposób obsługi:
- mechanizm łańcuszkowy
- mechanizm sznurkowy z zapadką
- sterowanie elektryczne

Zalety:
- ochrona przed słońcem
- ochrona prywatności
- właściwości termoizolacyjne
- kontrola zaciemnienia

żaluzje wewnętrzne Lublin Sabatek