Żaluzje Aluminiowe. Najwyższa jakość w Lublinie !

Żaluzje Aluminiowe to ekonomiczne i praktyczne osłony okienne. Zadzwoń 503 872 508

Żaluzje aluminiowe **występują z lamelami o szerokości 16, 25 i 50 mm. Żaluzje** z lamelami wąskimi dostępne są w systemie kasetkowym /przyszybowym/. Wersja kasetkowa to aluminiowa rynna z płaską maskownicą, mechanizm koralikowy oraz prowadzenie żyłkowe boczne. Żaluzje aluminiowe z lamelami szerokimi dostępne są w wersji STANDARD i CLASSIC - analogicznie jak żaluzje drewniane.

Żaluzje aluminiowe kasetkowe montowane są wyłącznie do skrzydła okiennego. Żaluzje aluminiowe 50 mm mogą być montowane zarówno do skrzydła okiennego jak i ściany bądź sufitu.

Lamele wąskie dostępne są w pełnej palecie barw, ponad 100 kolorów. Rynna górna dostępna jest w kolorach: białym, brązowym, beżowym, oksydowanym oraz okleinach drewnopodobnych - złoty dąb i orzech. Drabinki i tasiemki dobierane są kolorystycznie do lameli żaluzji.

Bogata kolorystyka oraz nowoczesne wzornictwo (lamele oksydowane, metalizowane, perforowane oraz drewnopodobne) sprawiają, że żaluzje aluminiowe doskonale pasują zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i biurowych.

Warte uwagi

Żaluzja aluminiowa 50 mm – skąd ta popularność?

Żaluzja aluminiowa z lamelą o szerokości 50 mm została tak skonstruowana, aby idealnie wkomponować się w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Jest popularna na równi z roletą dzień – noc, więc nie dziwi fakt, że klienci często dokonują wyboru pomiędzy jedną a drugą osłoną.
Żaluzja aluminiowa 50 mm dedykowana jest głównie do osłony dużych powierzchni, w związku z tym musi spełniać wysokie wymagania jakościowe.
Podstawą działania takiej żaluzji jest nowoczesny i profesjonalny mechanizm, którego zasada działania jest bardzo prosta: za pomocą szeregu przekładni i zapadki zębatej jednym sznurkiem podnosimy lub opuszczamy lamele** żaluzji**, natomiast drugim – obracamy lamele, regulując tym samym stopień zaciemnienia pomieszczenia.
Aby żaluzja dawała jej użytkownikowi pełnię satysfakcji, jej „serce” powinno zostać wykonane z podzespołów najwyższej jakości, precyzyjnie do siebie dopasowanych. Oszczędności w tym zakresie nie mają najmniejszego sensu, ponieważ żaluzja wykonana z podzespołów niskiej jakości, niewiadomego pochodzenia, ulegnie w krótkim czasie zniszczeniu. Inwestycja w żaluzję wysokiej jakości zagwarantuje nam komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nowe trendy w szerokich żaluzjach aluminiowych

Żaluzje aluminiowe 50 mm cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na funkcjonalność oraz walory dekoracyjne. A teraz czas na świeżą kolekcję lakierowanych żaluzji aluminiowych, których kolory nawiązują do metali szlachetnych, kamieni oraz barw ziemi.
Kolekcję lameli do żaluzji aluminiowych 50 mm można podzielić na trzy typy:
- żaluzje lakierowane – biały, kość słoniowa, beż, srebro, stal, kolor muszli, szampańskie złoto, miedź, brązowa szarość, imbir, antracyt, kawa, klasyczny szary, kamień, cień oraz czarny;
- żaluzje perforowane – w kolorach żaluzji lakierowanych;
- żaluzje drewnopodobne – lamele pokryte okleiną drewnopodobną: sosna, dąb, orzech i mahoń.