Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe występują z lamelami o szerokości 16, 25 i 50 mm. Żaluzje z lamelami wąskimi dostępne są w systemie kasetkowym /przyszybowym/. Wersja kasetkowa to aluminiowa rynna z płaską maskownicą, mechanizm koralikowy oraz prowadzenie żyłkowe boczne. Żaluzje aluminiowe z lamelami szerokimi dostępne są w wersji STANDARD i CLASSIC - analogicznie jak żaluzje drewniane.


Żaluzje aluminiowe kasetkowe montowane są wyłącznie do skrzydła okiennego. Żaluzje aluminiowe 50 mm mogą być montowane zarówno do skrzydła okiennego jak i ściany bądź sufitu.


Lamele wąskie dostępne są w pełnej palecie barw, ponad 100 kolorów. Rynna górna dostępna jest w kolorach: białym, brązowym, beżowym, oksydowanym oraz okleinach drewnopodobnych - złoty dąb i orzech. Drabinki i tasiemki dobierane są kolorystycznie do lameli żaluzji.


Bogata kolorystyka oraz nowoczesne wzornictwo (lamele oksydowane, metalizowane, perforowane oraz drewnopodobne) sprawiają, że żaluzje aluminiowe doskonale pasują zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i biurowych.