Rolety Dzień-Noc. Najwyższa jakość w Lublinie !

Rolety Dzień-Noc największy wybór tkanin. Zadzwoń 503 872 508

W rolecie Dzień-Noc zastosowano podwójną tkaninę z motywem poziomych pasów. Pasy zaciemniające i transparentne przesuwają się równolegle, zmieniając tym samym stopień przepuszczalności światła. Roleta wyposażona jest w mechanizm łańcuszkowy z hamulcem.

W zależności od wybranego systemu roletę dzień -noc można montować do skrzydła okiennego lub ściany, przy użyciu taśmy piankowej lub wkrętów. Roletę dzień-noc można zamontować bezinwazyjnie.

Wzornik do rolet Dzień-Noc obejmuje ponad 100 tkanin o zróżnicowanej kolorystyce, strukturze, grubości i szerokości pasów.

Roletą Dzień-Noc można zasłonić okno zarówno wieczorem jak i w ciągu dnia, chroniąc się tym samym przed spojrzeniami ciekawskich.

Warte Uwagi

Jakie są zalety i wady rolet dzień – noc?

Przed zakupem rolety – nawet tak popularniej jak roleta dzień – noc – warto zastanowić się, czy sprawdzi się ona w każdych warunkach.
Do zalet opisywanych rolet można zaliczyć:
- uniwersalność,
- możliwość regulacji stopnia zaciemnienia pomieszczenia,
- duże walory dekoracyjne,
- olbrzymi wybór tkanin, o zróżnicowanej kolorystyce, strukturze, różnej szerokości pasów,
- możliwość dopasowania koloru kasety i prowadnic do ramy skrzydła okiennego.
Do wad rolet dzień – noc zaliczamy:
- ograniczenia techniczne w wymiarze – tylko wybrane tkaniny mieszczą się w kasecie przy wysokości okna powyżej 180 cm,
- ograniczenia dostępu światła – zaciemniające pasy tkaniny (niezależnie od wybranego koloru) wpływają znacząco na ograniczenie dostępu światła dziennego do pomieszczenia,
- względy ekonomiczne – wysoka cena rolet dzień – noc podyktowana jest koniecznością zastosowania specjalnych podzespołów oraz wysokiej jakości podwójnej tkaniny.

Rolety dzień – noc z tkaniną blackout

Kilka słów o najnowszych trendach w roletach dzień - noc.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się wprowadzać do oferty pojawiające się na rynku krajowym i zagranicznym. Podstawą rolety dzień – noc jest podwójna, pasiasta tkanina. Tkaniny dostępne w naszej ofercie różnią się:
- kolorami i strukturą pasów,
- wysokością poszczególnych pasów,
- stopniem zaciemnienia.
Do sprzedaży wprowadzamy nowe tkaniny – blackout dzień – noc, dzięki czemu rolety dzień noc będą mogły całkowicie zaciemnić dane pomieszczenie. Nowa kolekcja tkanin dostępna jest w następujących kolorach: biel (kość słoniowa), ecru, beż (kawa z mlekiem), stal (metaliczny szary), brąz w odcieniach: cynamonu lub ziaren kawy.