Rolety Dzień Noc Lublin

Rolety Dzień Noc Bezpłatny pomiar i wycena u klienta. Zadzwoń 503 872 508

W rolecie Dzień-Noc zastosowano podwójną tkaninę z motywem poziomych pasów. Pasy zaciemniające i transparentne przesuwają się równolegle, zmieniając tym samym stopień przepuszczalności światła. Roleta wyposażona jest w mechanizm łańcuszkowy z hamulcem.

rolety dzień-noc Lublin


W zależności od wybranego systemu roletę dzień -noc można montować do skrzydła okiennego lub ściany, przy użyciu taśmy piankowej lub wkrętów. Roletę dzień-noc można zamontować bezinwazyjnie.

rolety dzień-noc lublin


Wzornik do rolet Dzień-Noc obejmuje ponad 300 tkanin o zróżnicowanej kolorystyce, strukturze, grubości i szerokości pasów.

rolety dzień-noc Sabatek Lublin


Roletą Dzień-Noc można zasłonić okno zarówno wieczorem jak i w ciągu dnia, chroniąc się tym samym przed spojrzeniami ciekawskich.

rolety dzień-noc Sabatek lublin


Warte Uwagi

Charakterystyka rolet dzień-noc

Rolety z tkaniną Dzień -Noc łaczą w sobie funkcje rolet tradycyjnych oraz żaluzji poziomych.
Charakteryzują się naprzemiennie występującymi transparentnymi pasami, które pozwalają na precyzyjną regulację ilośći wpadającego światła.
Wzornik zawiera ponad 200 tkanin - od klasycznie gładkich , poprzez drewnopodobne, firanowe do całkowicie zaciemniających.
Montaż:
- do skrzydła okiennego(taśma lub wkręty)
- do ściany
- do sufitu

Polecane do okien :
- okna tradycyjne
- okna niższe niż 190 cm
- wnęki okienne węższe niż 200 cm

Sposób obsługi:
- mechanizm łańcuszkowy

Zalety:
- ochrona przed słońcem
- regulacja stopnia zaciemnienia
- ochrona prywatności
- tkaniny z pasami black-out
- polecane do łazienek i kuchni

Pasy mają szerokość: 5-7 cm oraz 14 cm.

roletki dzień-noc Lublin


Rolety dzień – noc z tkaniną blackout

Kilka słów o najnowszych trendach w roletach dzień - noc.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się wprowadzać do oferty pojawiające się na rynku krajowym i zagranicznym.

Podstawą rolety dzień – noc jest podwójna, pasiasta tkanina. Tkaniny dostępne w naszej ofercie różnią się:
- kolorami i strukturą pasów,
- wysokością poszczególnych pasów,
- stopniem zaciemnienia.
Do sprzedaży wprowadzamy nowe tkaniny – blackout dzień – noc, dzięki czemu rolety dzień noc będą mogły całkowicie zaciemnić dane pomieszczenie. Nowa kolekcja tkanin dostępna jest w następujących kolorach:
- biel (kość słoniowa)
- ecru, beż (kawa z mlekiem)
- stal (metaliczny szary)
- brąz w odcieniach: cynamonu lub ziaren kawy.
więcej

roletki dzień-noc lublin


Żaluzje Dzień Noc - praktyczne połączenie funkcji rolet materiałowych i żaluzji

Żaluzje dzień noc to rewolucyjny krok w konstrukcji rolet materiałowych. Nie ograniczają wrażeń widokowych, a jednocześnie chronią prywatność i gwarantują poczucie intymności.
Nowoczesne rolety jakimi są rolety dzień noc, to połączenie zalet żaluzji oraz rolet materiałowych.Możliwość operowania ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.

Dzięki zamontowaniu 2-dwóch warstw materiału w sposób przesuwny, pozwalają na płynną regulację dostępu promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia.
Całość daje poczucie komfortu oraz przyjemny nastrój w pomieszczeniu.
Sterowanie
Do sterowania roletą służy koralik wykonany z tworzywa za pomocą którego swobodnie można kontrolować ilość wpadających promieni słonecznych. Wbudowany hamulec zapobiega opadaniu materiału dzięki czemu roletę można ustawić w dowolnym miejscu.
Tkaniny
Różnorodność kolorów tkanin w naszej ofercie pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniej kolorystyki do wystroju pokoju, sypialni jak i biura. W naszej ofercie jest około 200 kolorów tkanin do rolet dzień noc. Materiał rolety jest impregnowany i zabezpieczony na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Montaż
Roletę można zamontować nad wnękę za pomocą wkrętów i uchwytu lub bezinwazyjnie na ramę okienną za pomocą taśmy piankowej. Dodatkowo zastosowanie prowadnic przestrzennych powoduje przyleganie tkaniny do ramy okiennej przy uchylaniu okien i mnie przenikanie światła słonecznego z boku skrzydła.
więcej

roletki dzień-noc Sabatek Lublin


Fanaberia wśród rolet dzień-noc

Rolety Dzień – Noc już dawno przebiły swoją popularnością rolety z tradycyjną tkaniną.
Wszystko za sprawą szerokiego wachlarza możliwości jakie ze sobą niesie zastosowanie podwójnej, pasiastej tkaniny w roletach typu dzień-noc.
Dla poszukujących wyjątkowego designu proponujemy roletę w systemie impresja z nową tkaniną w typie dzień-noc. Roleta spełnia funkcję zaciemniającą, ale po całkowitym jej rozwinięciu roleta „otwiera” się na świat tworząc niepowtarzalny klimat.
Roleta Dzień-Noc w systemie Impresja charakteryzuje się też wysokim poziomem wykończenia: elementy aluminiowe -kaseta skrywająca mechanizm oraz belka obciążająca- występują w kolorze białym, srebrnym, czarnym oraz w odcieniu kości słoniowej.
Ten typ rolety Dzień-Noc najlepiej prezentuje się na dużych wnękach okiennych.

więcej

roletki dzień-noc Sabatek lublin


Jak dokonać wyboru pomiędzy roletą dzień – noc a żaluzją?

Decydując się na zakup osłony okiennej stajemy przed koniecznością dokonania wyboru systemu, który najlepiej sprawdzi się w naszym pomieszczeniu.
Zakładając, że chcemy zasłonić całą wnękę okienną, musimy uwzględnić montaż wybranej osłony (rolety lub żaluzji) bezpośrednio do ściany lub sufitu.
W takim przypadku żaluzje poziome – aluminiowe lub drewniane – prezentują się rewelacyjnie.
Minusem jest to, że po podniesieniu do góry zajmują więcej miejsca niż zwinięty materiał rolety dzień-noc. Ponadto, przy pewnych gabarytach żaluzje są ciężkie, więc podnoszenie ich nie należy do najłatwiejszych czynności.
Walory dekoracyjne rolet z tkaniną dzień – noc można poprawić poprzez wybór tkaniny z ciekawszym wzorem. Pasiaste rolety górują nad żaluzjami pod względem praktyczności – antystatyczna tkanina nie przyciąga kurzu, natomiast przewaga żaluzji polega na tym, że wpuszczają więcej światła i pozwalają na możliwość regulacji kąta wpadania promieni słonecznych.

więcej

roletki noc dzień Lublin


Jakie są zalety i wady rolet dzień – noc?

Przed zakupem rolety – nawet tak popularniej jak roleta dzień – noc – warto zastanowić się, czy sprawdzi się ona w każdych warunkach.
Do zalet opisywanych rolet można zaliczyć:
- uniwersalność,
- możliwość regulacji stopnia zaciemnienia pomieszczenia,
- duże walory dekoracyjne,
- olbrzymi wybór tkanin, o zróżnicowanej kolorystyce, strukturze, różnej szerokości pasów,
- możliwość dopasowania koloru kasety i prowadnic do ramy skrzydła okiennego.
-
Do wad rolet dzień – noc zaliczamy:
- ograniczenia techniczne w wymiarze (tylko wybrane tkaniny mieszczą się w kasecie przy wysokości okna powyżej 180 cm)
- ograniczenia dostępu światła ( zaciemniające pasy tkaniny (niezależnie od wybranego koloru) wpływają znacząco na ograniczenie dostępu światła dziennego do pomieszczenia)
- względy ekonomiczne (wysoka cena rolet dzień – noc podyktowana jest koniecznością zastosowania specjalnych podzespołów oraz wysokiej jakości podwójnej tkaniny).
więcej

roletki noc dzień Sabatek Lublin