Moskitiery Okienne Lublin

Moskitiery Okienne Bezpłatny pomiar i wycena u klienta. Zadzwoń 503 872 508

W standardzie moskitiera wyposażona jest w siatkę z włókna szklanego w kolorze szarym lub czarnym. W ofercie posiadamy również siatkę antyalergiczną - przeciwpyłkową (atest na pyłki traw, ambrozji, pokrzywy i brzozy).

moskitiera okienna biala


Moskitiery ramkowe dostępne są w dwóch wersjach: standard oraz exclusive. Montowane są do ramy okna za pomocą uniwersalnych, blaszanych zaczepów. Aluminiowy profil dostępny jest w kolorach: biały, czekoladowy brąz, kawowy brąz, antracyt oraz okleinach drewnopodobnych - złoty dąb, orzech, mahoń, winchester.

moskitiera okienna zloty dab


Moskitiery zwijane wyglądem przypominają roletę w kasecie i z prowadnicami. Montowane są we wnęce okiennej. Profil kasety i prowadnic dostępny w kolorach: biały, brązowy, antracyt oraz okleinach drewnopodobnych: złoty dąb i orzech.

moskitiera przesuwna okno pionowe


Warte uwagi

Czy warto kupić moskitiery robione na zamówienie ?

Wątpliwości w sprawie inwestycji w profesjonalne moskitiery nie mają klienci, którzy w przeszłości skusili się na promocyjne siatki przeciw owadom z hipermarketu.
Moskitiery chronią pomieszczenia przed owadami, a także przed alergenami.
Proponujemy zakup moskitier ramkowych wykonywanych bezpośrednio na zamówienie, czyli idealnie dopasowanych do danego okna.
Ze względu na zróżnicowanie kształtu i grubości profili okiennych, wprowadziliśmy do sprzedaży dwa rodzaje profili moskitier: standard (29x9 mm) oraz exclusive (38x11 mm).
Profil moskitiery exclusive jest grubszy, szerszy i lekko zaokrąglony, dlatego lepiej licuje się z ramą okna.
Moskitiery okienne dostępne są w kolorach (lakierowane lub ze strukturą drewna):
- biały,
- czekoladowy brąz RAL 8017,
- kawowy brąz RAL 8022,
- antracyt RAL 7016,
- złoty dąb,
- orzech,
- mahoń,
- winchester.
Aluminiowe, profesjonalne moskitiery okienne są łatwe do czyszczenia, ponieważ wystarczy przemyć je czystą wodą.
Zarówno aluminiowy profil jak i siatka z włókna szklanego gwarantują satysfakcję z użytkowania przez długie lata.

moskitiera ramkowa Sabatek Lublin

Czy istnieją moskitiery dla alergików?

Alergia jest jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała specjalna siatka do moskitier dla alergików.
Standardowe moskitiery wyposażone są w siatkę z włókna szklanego w kolorze grafitowym lub czarnym. Moskitiery antyalergiczne wyposażone są w czarną, przeciwpyłową siatkę Poll-Tex.
Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć moskitierę, która chroni pomieszczenie przed owadami oraz pyłkami drzew i traw. Moskitiera antyalergiczna Poll-Tex posiada certyfikat ECARF i została przebadana pod kątem ochrony przed pyłkami następujących roślin:
- traw,
- pokrzywy,
- ambrozji,
- brzozy.
Nasi klienci chwalą moskitiery antyalergiczne za skuteczną ochronę przed większymi owadami (komary) oraz mniejszymi, popularnie zwanymi meszkami.