Moskitiery Drzwiowe Lublin

Moskitiery Drzwiowe Bezpłatny pomiar i wycena u klienta. Zadzwoń 503 872 508


Moskitiery drzwiowe to solidny i stabilny aluminiowy stelaż drzwiowy, z zawiasami, magnesami i klameczką. Dodatkowo wyposażone w odkopnik - przeźroczysta lub przydymiona płyta z poliwęglanu komorowego o wysokości ok. 20 cm. Zadaniem odkopnika jest zabezpieczenie dolnej siatki przed uszkodzeniem stopą. W odkopniku można zamontować przejście dla kotów lub małych psów.

moskitiera drzwiowa Lublin


Drzwi moskitierowe dostępne są w kolorach: biały, brązowy, antracyt oraz okleinach drewnopodobnych - złoty dąb i orzech.

moskitiera przesuwna Lublin


Moskitiery przesuwne lewo-prawo stosowane są do drzwi tarasowych. Moskitiera przesuwna to doskonały produkt do zabezpieczenia przed insektami dużych przeszklonych drzwi balkonowych przesuwnych, suwanek, drzwi tarasowych, witryn, ogrodów zimowych.

moskitiera do drzwi przesuwnych Lublin


Moskitiery plisowane dedykowane są do szerokich przeszkleń. Siatka ma kształt harmonijki i sprawnie przesuwa się z jednego boku na drugi, zasłaniając całą wnękę.

moskitiera plisowana okienna Lublin


moskitiera plisowana drzwiowa Lublin


Warte uwagi

Jakie moskitiery do drzwi tarasowych?

Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie, jakie moskitiery wybrać do drzwi tarasowych.
Wybór rodzaju moskitiery drzwiowej uzależniony jest od wymiaru drzwi balkonowych oraz wielkości wnęki drzwi tarasowych.
W ofercie posiadamy następujące rodzaje moskitier drzwiowych:
- moskitiery drzwiowe ramowe,
- moskitiery ramowe przesuwne,
- moskitiery plisowane.
Moskitiery drzwiowe dostępne są w kolorach: biały, brązowy RAL 8017, brązowy jasny RAL 8003, antracyt RAL 7016 oraz okleinach drewnopodobnych złoty dąb i orzech.

Moskitiery plisowane

Pojawienie się na rynku moskitier plisowanych to najlepsza wiadomość dla posiadaczy okien dachowych lub szerokich drzwi tarasowych. Do tej pory żaden z systemów moskitierowych nie był tak bliski ideału jak moskitiery plisowane. Podstawą ich sukcesu jest bajecznie lekki w obsłudze system przesuwny, pozbawiony zbędnych mechanizmów i sprężyn.
Budowa moskitiery plisowanej oparta jest na estetycznym profilu aluminiowym (bogata kolorystyka) oraz siatce złożonej w harmonijkę, wzmocnionej systemem linek. W zależności od wybranego modelu moskitiery, siatka może przesuwać się w dowolnym kierunku: góra-dół, na boki, centralnie lub dwustronnie. Moskitierę plisowaną można zatrzymać w dowolnym momencie.
Zastosowane rozwiązanie systemu przesuwnego daje możliwość zastosowania moskitiery plisowanej do bardzo dużych szerokości (nawet 5 m), gwarantując wygodną obsługę moskitiery. Plisowanie siatki sprawia, że cały pakiet po zsunięciu chowa się w prowadnicy. Moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi tarasowych, zaś niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia.
Moskitiera plisowana jest łatwa w utrzymaniu czystości. Zastosowane komponenty są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Brak sprężyn i widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny na dzieci.
Moskitierę do okna dachowego w najpopularniejszym rozmiarze możemy zamówić za kwotę 480,00zł.